DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
tel. +48 505577883

Stoły nowoczesne

Stoły nowoczesne we wnętrzach to zdecydowanie coś więcej niż tylko elementy wystroju. To niezwykle ważny mebel ustawiany w kuchniach, pokojach czy salonach. To przedmioty, które pomagają ludziom zgromadzonym w jednym miejscu, tworzyć trwale wspólnoty. Praktycznie nie ma mebla, który by miał większą moc. Wybierając stół pamiętaj aby odpowiednio d...

Stoły nowoczesne we wnętrzach to zdecydowanie coś więcej niż tylko elementy wystroju. To niezwykle ważny mebel ustawiany w kuchniach, pokojach czy salonach. To przedmioty, które pomagają ludziom zgromadzonym w jednym miejscu, tworzyć trwale wspólnoty. Praktycznie nie ma mebla, który by miał większą moc. Wybierając stół pamiętaj aby odpowiednio dobrać go do zakupionych krzeseł, tak aby swobodnie można było je wysuwać.

W ofercie znajdziesz stoły ze złotymi i srebrnymi nogami, a także tradycyjne stoły drewniane oraz z szklanymi blatami, które dodają lekkości wnętrzu. Posiadamy też nowoczesne stoły w kolorze czarnym i białym. Stoły o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, owalne. Stoły designerskie o ciekawych formach min stoły na jednej nodze wzorowane na słynnych projektach, stoły przezroczyste, a także bardziej surowe w stylu loft na czarnych nogach.

Więcej

Stoły nowoczesne   Istnieje 58 produktów.

na stronę
Wyświetlono 1 - 21 z 58 elementów
Wyświetlono 1 - 21 z 58 elementów

informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi