DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
tel. +48 505577883

Stoły i stoliki

Stoły we wnętrzach to zdecydowanie coś więcej niż tylko elementy wystroju. To niezwykle ważny mebel ustawiany w kuchniach, pokojach czy salonach. To przedmioty, które pomagają ludziom zgromadzonym w jednym miejscu, tworzyć trwale wspólnoty.Praktycznie nie ma mebla, który by miał większą moc. Wybierając stół pamietaj aby odbpowiednio dobrać go do...

Stoły we wnętrzach to zdecydowanie coś więcej niż tylko elementy wystroju. To niezwykle ważny mebel ustawiany w kuchniach, pokojach czy salonach. To przedmioty, które pomagają ludziom zgromadzonym w jednym miejscu, tworzyć trwale wspólnoty.Praktycznie nie ma mebla, który by miał większą moc. Wybierając stół pamietaj aby odbpowiednio dobrać go do zakupionych krzeseł, tak aby swobodnie można było je wysuwać.

Posiadamy w ofercie stoły okrągłe, stoły prostokatne, stoły na jednej nodze, stoły ze szklanym blatem na metalowej podstawie, stoły złote i chromowane. Stoły małe do kuchni i duże do jadalni. 

Nasze stoły są starannie wyselekcjonowane, eleganckie a także designerskie stoły z tworzywa zachwycające formą. Nie może też zabraknąć stołów szklanych i drewnianych z metalowymi podstawami.

Natomiast stoliki kawowe to idealne meble uzupełniające, możemy postawić go przy ulubionym fotelu, sofie, łóżku a nawet biurze dla czekających klientów. Jest to bardzo praktyczny mebel, jego małe gabaryty sprawiają, że może nam służyć również jako stolik nocny.

Posiadamy stoliki białe, czarne, na chromowanych podstawach, a także złote.

Dzięki niemu zawsze łatwo zadbamy o porządek, wygodnie odstawimy naszą kawę lub książkę. Stolik kawowy to świetny pomocnik. Często posiadają schowki lub kosze, wykonane są z różnych materiałów np. stoliki druciane, które świetnie wyglądaja we wnętrzach loft, boho. Stoliki metalowe ponadto są trwałe i łątwe w utrzymaniu czystości.

Stoliki kawowe to bardzo porządany mebel w pokojach hotelowych, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca.

Więcej

Stoły i stoliki  Istnieje 45 produktów.

Podkategorie

 • Stoły nowoczesne

  Stoły nowoczesne we wnętrzach to zdecydowanie coś więcej niż tylko elementy wystroju. To niezwykle ważny mebel ustawiany w kuchniach, pokojach czy salonach. To przedmioty, które pomagają ludziom zgromadzonym w jednym miejscu, tworzyć trwale wspólnoty. Praktycznie nie ma mebla, który by miał większą moc. Wybierając stół pamiętaj aby odpowiednio dobrać go do zakupionych krzeseł, tak aby swobodnie można było je wysuwać.

  W ofercie znajdziesz stoły ze złotymi i srebrnymi nogami, a także tradycyjne stoły drewniane oraz z szklanymi blatami, które dodają lekkości wnętrzu. Posiadamy też nowoczesne stoły w kolorze czarnym i białym. Stoły o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, owalne. Stoły designerskie o ciekawych formach min stoły na jednej nodze wzorowane na słynnych projektach, stoły przezroczyste, a także bardziej surowe w stylu loft na czarnych nogach.

 • Stoliki kawowe

  Stoliki kawowe to idealne meble uzupełniające, możemy postawić go przy ulubionym fotelu, sofie, łóżku a nawet biurze dla czekających klientów. Jest to bardzo praktyczny mebel, jego małe gabaryty sprawiają, że może nam służyć również jako stolik nocny.

  Dzięki niemu zawsze łatwo zadbamy o porządek, wygodnie odstawimy naszą kawę lub książkę. Stolik kawowy to świetny pomocnik.

  Często mają dodatkowy blat, na którym możemy odłożyć pilot lub gazetę.

  Stoliki kawowe to bardzo pożądany mebel w pokojach hotelowych, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca.

  W ofercie posiadamy stoliki kawowe na złotych nogach, a także chromowane. Funkcjonale stoliki w kompletach 2-3 sztuk, wsuwane jeden pod drugi a także dwupoziomowe stoliki ze schowkiem . Bogaty wybór stolików w stylu glamour, a także nowoczesnym. Eleganckie stoliki z gazetnikiem lub ukrytym schowkiem pod blatem. Stoliki w stylu loft na czarnych nogach z drewnianym blatem. 

  Z pewnością znajdziesz swój wymarzony stolik!

na stronę
Wyświetlono 1 - 21 z 45 elementów
Wyświetlono 1 - 21 z 45 elementów

Stoły i stoliki

informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi