DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO!
tel. 505577883

Krzesła na złotych nogach coraz bardziej modne!

Krzesła na złotych nogach coraz bardziej modne!

Krzesła na złotych nogach zaczęły pojawiać się w naszych domach od niedawna.Pierwsze propozycje mogliśmy zobaczych na targach wyposażenia wnętrz w 2019 roku w Mediolanie. Zaczęły pojawiać się wersje lakierowane proszkowo, a także galwanizowane o dużej wytrzymałości i jeszcze bardziej eleganckim efektem złota.

Krzesła na złotych nogach, często łączone są z welurowymi, aksamitnymi tapicerkami.

Świetnie wyglądają połączenia złota z kolorem beżowym, niebieskim, głebokiej zileni, a także granatu i klasycznej czerni.

Wraz z pojawieniem się mody na złoto we wnętrzach, producenci zdecydowanie zaczęli poszerzać asortyment o inne elementy wyposażenia wnętrz w tym kolorze.

Pojawiły się pufy, stoły, kwietniki, szeroki wybór oświetlenia, a nawet armatura w złotym kolorze.

Dzięki czemu możemy stworzyć wyjątkowe i spójne stylistycznie aranzacje wnętrz.

Pojawiają się także modele krzeseł i foteli delikatnie podkreślonych złotymi wstawkami, które są mniej zobowiązujące i wciąż eleganckie. Zdecydowanie do nich należą propozycje nowoczesnych krzeseł zakończonych złotymi stopkami.Metaliczne stopki pięknie wyglądają w połączeniu z drewnem lub w połączeniu z głeboką czernią.

W asortymencie producentów mebli pojawiają się także wersje krzeseł całkowicie wykonane z metalu, lakierowanego na złoty kolor. Te propozycje są niezwykle lekkie i pasują  także do stylu loftowego oraz małych wnętrz w których szczególnie ważne jest poczucie większej przestrzeni.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: