DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO!
tel. 505577883

Obrazy i wystrój ścian - co mówią o mieszkańcach

Obrazy i wystrój ścian - co mówią o mieszkańcach

Obrazy i wystrój ścian - co mówią o mieszkańcach

Wyremontowaliśmy nasz pokój, wstawiliśmy meble, więc z zadowoleniem możemy stanąć na jego środku i spojrzeć na nasze dzieło. To właśnie wtedy najczęściej nasz wzrok pada na puste ściany. Już po chwili w naszej głowie pojawia się pomysł. Oczyma wyobraźni widzimy obrazy i grafiki, które powiesimy. Niektórzy umieszczą tam motywy roślinne, inni wzory geometryczne, a jeszcze inni wizerunki ludzi.

Dlaczego nasze wybory są tak różne? Ponieważ wszystko zależy od naszego charakteru. Sprawdźmy więc, co o nas mówią obrazy, które wieszamy w domach.

Spokój i harmonia

Część osób uwielbia motywy roślinne. Mogą mieć one formę martwej natury lub obrazów z motywami kwiatowymi w nieco bardziej abstrakcyjnych formach. Jeśli to właśnie tego typu płótna wiszą w twoim domu, to zapewne jesteś osobą delikatną i subtelną. Starasz się żyć w zgodzie z naturą. Akceptujesz zmiany i dostosowujesz się do nich. Zwracasz szczególną uwagę na uczucia innych ludzi.

Osoby ceniące harmonię często wybierają też obrazy z motywami geometrycznymi. Nabywcy takich płócien lubią mieć uporządkowane i dające się przewidzieć życie. Nie chcą być zaskakiwani. Mają gotowy scenariusz na wiele wariantów rozwoju wydarzeń. Dzięki temu w razie czego są w stanie wcześnie reagować w odpowiedni sposób.

Energia i kreatywność

Osoby kreatywne dość szybko nudzą się standardowymi rozwiązaniami. Cenią za to formy skomplikowane i nieoczywiste. U takich ludzi na ścianach często gości ekspresjonizm. Tego typu sztukę można interpretować na wiele sposobów i jest to jej niewątpliwa zaleta. Takimi obrazami trudno się szybko znudzić, szczególnie jeśli są to dzieła reprezentujące ekspresjonizm abstrakcyjny.

Osoby energiczne lubią też dynamikę. Na wybieranych przez nich dziełach często przedstawiany jest ruch. Mogą być na przykład obraz z wizerunkami baletnic w trakcie tańca, lub sceny z ognistego flamenco. Nabywcy tego typu płócien mają wyraziste charaktery i zdecydowanie nie lubią bezczynności.

Ciekawość świata

Osoby ciekawe świata często wieszają na swoich ścianach motywy symbolizujące różne kultury. Cenią też obrazy prezentujące znane postaci. Wizerunek Audrey Hepburn, czy obraz Marilyn Monroe to kwintesencja wielkomiejskiego stylu życia. Takie płótna często mają osoby ambitne i aspirujące do wyższego poziomu życia.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: