DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
tel. +48 505577883

Portrety znanych postaci

Portrety gwiazd

Portrety znanych postaci to kolekcja obrazów przedstawiających słynne osobistości z różnych dziedzin, w tym aktorów, muzyków, polityków i sportowców. Portrety zostały namalowane w stylu realistycznym, który charakteryzuje się dokładnością i dbałością o detale. Obrazy są dostępne w różnych rozmiarach i formatach, dzięki czemu każ...

Portrety gwiazd

Portrety znanych postaci to kolekcja obrazów przedstawiających słynne osobistości z różnych dziedzin, w tym aktorów, muzyków, polityków i sportowców. Portrety zostały namalowane w stylu realistycznym, który charakteryzuje się dokładnością i dbałością o detale. Obrazy są dostępne w różnych rozmiarach i formatach, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny portret dla siebie.

Znajdziesz tu w galerii duże nowoczesne obrazy olejne przedstawiające portrety osób znanych z filmów min Audrey Hepburn, Marilyn Monroe. Obrazy w ozdobnych ramach lub bez.

Obrazy malowane ręcznie na podstawie zdjęć i grafik słynnych aktorek, aktorów to wyjątkowa dekoracja. Te eleganckie obrazy, idealnie sprawdzą się jako ozdoba do salonu lub lokalu w stylu glamour, filmowym czy hampton.

Obrazy ręcznie malowane na płótnie, to gwarancja trwałości i unikatowości. Rozmiary obrazów są różne, niektóre są dość małe, inne mogą osiągnąć prawie 2 metry długości i szerokości! Możesz u nas zamówić obraz w dowolnym formacie, nie tylko w przedstawionym na naszym sklepie. Duże obrazy olejne nadają się na dekoracje ścienne! Wszystkie nasze produkty są ręcznie malowanymi dziełami sztuki!

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub kupić jeden z tych niesamowitych obrazów, w innym formacie skontaktuj się z nami. zapraszamy do składania zamówień na dowolne formaty! Wybierz swój wzór z naszej oferty lub prześlij do nas zdjęcie obrazu, który chcesz abyśmy przygotowali dla Ciebie. Przygotujemy wycenę.

Więcej

Portrety znanych postaci   Istnieje 36 produktów.

na stronę
Wyświetlono 1 - 21 z 36 elementów
Wyświetlono 1 - 21 z 36 elementów