DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
-10% Z OKAZJI DNIA KOBIET NA WSZYSTKIE DYWANY Z KODEM: 8MARCA
tel. +48 505577883

Portrety Kobiet z kwiatami

Kobiety z kwiatami to wyjątkowa kolekcja olejnych ręcznie malowanych portretów abstrakcyjnych w których główną rolę odgrywają kobiety. Niezwykłe i delikatne jak kwiaty, które zdobią i zakrywają ich twarze. Charakteryzują je delikatne pastelowe barwy , tajemniczość. Świetnie wyglądają razem jako zestaw obrazów. Te ręcznie malowane portrety kobiet...

Kobiety z kwiatami to wyjątkowa kolekcja olejnych ręcznie malowanych portretów abstrakcyjnych w których główną rolę odgrywają kobiety. Niezwykłe i delikatne jak kwiaty, które zdobią i zakrywają ich twarze. Charakteryzują je delikatne pastelowe barwy , tajemniczość. Świetnie wyglądają razem jako zestaw obrazów. Te ręcznie malowane portrety kobiet z kwiatami będą wspaniałą ozdobą w salonie lub sypialni w stylu nowoczesnym, a duży format obrazów w nowoczesnym stylu z pewnością zostanie zauważony. Możesz zamówić swój ulubiony obraz z całej kolekcji.

Obrazy olejne w stylu abstrakcyjnym będą doskonałą dekoracją ścienną w salonie, sypialni lub holu. Duże formaty gwarantują olśniewający efekt!

Obrazy z postaciami kobiet z kwiatami na głowie- twarzy to najmodniejszy trend w nowoczesnych wnętrzach. 

W naszej ofercie kupisz obraz olejny w dowolnym formacie z ramą lub bez. Są to obrazy ręcznie malowane, gotowe do zawieszenia.

Więcej

Portrety Kobiet z kwiatami  Istnieje 25 produktów.

na stronę
Wyświetlono 1 - 21 z 25 elementów
Wyświetlono 1 - 21 z 25 elementów