DARMOWA DOSTAWA od 200zł! 
tel. +48 505577883

Obraz Pana Lena. Duży obraz olejny 120x90cm ręcznie malowany. Obraz do salonu.

Darmowa dostawa!

Nowy produkt

1 604 zł

  • ok. 5 -7 dni roboczych

Dostępne płatności: przelew, CashBill (KARTA, BLIK, szybki przelew, raty),pobranie
Dostępne płatności: przelew, CashBill (KARTA, BLIK, szybki przelew, raty),pobranie

Duży tajemniczy obraz ręcznie malowany na płótnie, przedstawiający abstrakcyjną postać kobiety. Ten nowoczesny abstrakcyjny kolorowy portret, sprawia, że przyciąga wzrok. Idealny obraz do dużego salonu lub biura. Nada wyjątkowego charakteru i ozdobią każdy zakątek przestrzeni osobistej i roboczej. Bogata kolorystyka sprawia, że łatwo dopasujesz je do każdego salonu. Wyobraź sobie jak ten obraz dodaje koloru i charakteru Twojej przestrzeni, wyraża Twój artystyczny gust. Odśwież swoje wnętrza wybierając obrazy z tej serii. Montaż jego jest prosty, ponieważ drewniane ramy posiadają zamontowane z tyłu haczyki. Boki obrazu są estetycznie wykończone i zamalowane dzięki czemu od razu możesz się nim cieszyć. 

Format prezentowanego obrazu: 120x90cm

Rama i płótno:

Nasze płótna są starannie zamontowane na drewnianych ramach z drzewa lipowego. Płótno jest solidnie naciągnięte i zamontowane na krosno, tak aby obraz wytrzymał wiele warunków, i świetnie wyglądał.  Nie które obrazy posiadają w zestawie dodatkowe ramy dekoracyjne srebrne, złote, białe, czarne- możesz z nich zrezygnować lub zapytać o możliwość jej dodania lub zmiany kolorystyki na inny niż prezentowany.

Łatwy do powieszenia:

Instalacja naszych obrazów olejnych jest prosta dzięki zamontowanym metalowym haczykom, dzięki którym możesz powiesić obraz w dowolnym miejscu w pionie lub poziomie- w zależności od malowanego motywu.

Różne rozmiary:

Wszystkie prezentowane obrazy na naszej stronie www możemy zrealizować na zamówienie w innym formacie. Popularne formaty: 50x70cm 60x90cm, 90x90cm, 100x100cm, 120x90cm, 120x120cm, 180x80cm itd. Dzięki czemu możesz stworzyć wspaniałą dekorację na swojej ścianie w wymarzonym formacie.

Kraj pochodzenia:

Obrazy z naszej oferty są malowane przez polskich artystów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: