DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
tel. +48 505577883

Abstrakcyjne kolorowe portrety

Nowoczesne kolorowe portrety w dużych formatach o wyjątkowej żywej kolorystyce, będą stanowić główny punkt w salonie lub jadalni w stylu nowoczesnym. Obrazy olejne w dużych formatach przedstawiające portrety abstrakcyjne świetnie sprawdzą się też w biurach, gabinetach, aranżacjach w stylu loft. Obrazy ręcznie malowane z tej kolekcji można łączyć...

Nowoczesne kolorowe portrety w dużych formatach o wyjątkowej żywej kolorystyce, będą stanowić główny punkt w salonie lub jadalni w stylu nowoczesnym. Obrazy olejne w dużych formatach przedstawiające portrety abstrakcyjne świetnie sprawdzą się też w biurach, gabinetach, aranżacjach w stylu loft. Obrazy ręcznie malowane z tej kolekcji można łączyć komponować ze sobą. Odważne portrety postaci, twarzy przykuwają uwagę, będą bardzo wyróżniać się we wnętrzu, dlatego polecamy je do przełamania stonowanych mieszkań, domów. Idealnie pasują do każdego współczesnego designu. Znajdziesz tutaj abstrakcyjne kompozycje, które idealnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach.

Obrazy abstrakcyjne to nie tylko fantazyjne wymyślone kształty, to dzieła sztuki które pobudzają wyobraźnię. W przypadku portretów w stylu abstrakcyjnym są to namalowane postacie w sposób surrealistyczny, rozmazany, częściowo nie czytelny lub skupiający uwagę na wybranym elemencie jak oczy, zarys twarzy, cienie i światło. Czasem możemy dostrzec podobiznę do malowanej postaci, ale główną ideą tych abstrakcji jest uniwersalność.

Portret abstrakcyjny to doskonały pomysł na prezent dla wielbicieli sztuki nowoczesnej. Obraz olejny w stylu abstrakcyjnym sprawdzi się doskonale jako dekoracja we wnętrzach w stylu loft, nowoczesnym. Kolorowy portret doda charakteru stonowanej przestrzeni!

Więcej

Abstrakcyjne kolorowe portrety  Istnieje 12 produktów.

Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi