DARMOWA DOSTAWA od 200zł! 
tel. +48 505577883

Abstrakcje pozłacane

Zebraliśmy tutaj kolekcję obrazów olejnych w stylu abstrakcyjnym, ale w eleganckiej odsłonie glamour. Te obrazy olejne wyróżniają pozłacane elementy, które pięknie się mienią w świetle. Obrazy są kolorowe, a także stonowane kolorystycznie. Wiele obrazów posiada ozdobne ramy w kolorze złotym, srebrnym, które wzmacniają efekt. Obrazy olejne z rama...

Zebraliśmy tutaj kolekcję obrazów olejnych w stylu abstrakcyjnym, ale w eleganckiej odsłonie glamour. Te obrazy olejne wyróżniają pozłacane elementy, które pięknie się mienią w świetle. Obrazy są kolorowe, a także stonowane kolorystycznie. Wiele obrazów posiada ozdobne ramy w kolorze złotym, srebrnym, które wzmacniają efekt. Obrazy olejne z ramami świetnie sprawdzą się w eleganckich salonach i sypialniach w stylu nowojorskim, hampton. Obrazy możesz też wykorzystać do dekoracji przedpokoju, hotelu lub biura.

Kolekcja składa się z obrazów o różnych rozmiarach i kolorach. Wybierz obraz zgodnie ze swoimi potrzebami: duży do dekoracji ściany w salonie, mniejszy na ścianie sypialni, a nawet po prostu na biurku lub półce z książkami. Jeśli podoba Ci się obraz, rozważ zakup kilku egzemplarzy w podobnym stylu i stwórz kompozycję w swoim salonie.

Więcej

Abstrakcje pozłacane  Istnieje 101 produktów.

na stronę
Wyświetlono 1 - 21 z 101 elementów
Wyświetlono 1 - 21 z 101 elementów