DARMOWA DOSTAWA od 200zł! 
tel. +48 505577883

Krzesła kubełkowe na metalowych nogach

Nowoczesne krzesła i fotele na metalowych czarnych nogach tworzymy w dowolnej kolorystyce tapicerki na zamówienie. Ich nowoczesne formy, design sprawią, że świetnie będą wyglądać w nowoczesnych salonach, jadalniach lub biurze. Metalowa konstrukcja podstawy nadaje lekkości całej formie. Tapicerowane krzesła kubełkowe posiadają wygodne szerokie op...

Nowoczesne krzesła i fotele na metalowych czarnych nogach tworzymy w dowolnej kolorystyce tapicerki na zamówienie. Ich nowoczesne formy, design sprawią, że świetnie będą wyglądać w nowoczesnych salonach, jadalniach lub biurze. Metalowa konstrukcja podstawy nadaje lekkości całej formie. Tapicerowane krzesła kubełkowe posiadają wygodne szerokie oparcia oraz wygodne podłokietniki.

Sprawdzą się jako krzesła do jadalni, a także do eleganckiej sali konferencyjnej czy restauracji.

Krzesła na czarnej podstawie, to idealna propozycja do salonu w stylu loft. Będą świetnie współgrać z innymi czarnymi meblami i dodatkami. Nadają się do masywnych i delikatnych stołów- w zależności od wyboru wysokości oparcia, możemy wpłynąć na odbiór wnętrza. Krzesła z wysokim oparciem polecamy do masywnych stołów, natomiast te krzesła z niskim oparciem do delikatniejszych stołów.

Krzesła są produkowane w Polsce, dzięki czemu masz wpływ na kolorystykę i gwarancję solidnego wykonania.

Idealna propozycja nowoczesnych krzeseł do wnętrz w stylu loft, industrialnym, którym chcemy nadać przytulności.

Więcej

Krzesła kubełkowe na metalowych nogach  Istnieje 18 produktów.

Wyświetlono 1 - 18 z 18 elementów
Wyświetlono 1 - 18 z 18 elementów