DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6028-12-3 (SL)
Nowy produkt
Wykonana w całości z metalu o srebrnej oprawie lampa wisząca MAGICA olśniewa zjawiskowością i oryginalną bryłą złożoną z dwunastu fikuśnych kloszy. Cechy lampy są nierozerwalnie związane z nowoczesnym stylem, objawiającym się w ciekawych, niekonwencjonalnych formach i materiałach. Będzie idealna do salonowej aranżacji, choć sprawdzi się także w wyszukanych wnętrzach lokali użytkowych.
| Kolor lampy | srebrny |
| Kolor klosza/abażuru | srebrny |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | srebrny |
| Kolor kabla/łańcucha | srebrny |
| Rodzaj gwintu | G4 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 20 |
| Ilość punktów światła | 12 |
| Typ żarówki | G4 oraz LED |
| Żarówka w zestawie | tak |
| Szerokość lampy | 70 cm |
| Wysokość lampy | 68 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 70 cm do 150 cm |
| Seria produktu | MAGICA |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga produktu | 10 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 70 cm |
| Liczba punktów światła | 10 i więcej |