DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6028-12-2 (WT)
Nowy produkt
Połączenie metalu z subtelną bielą nigdy nie jest złym pomysłem, co doskonale uwidacznia lampa wisząca MAGICA. Pełna energii, ekstrawagancka forma lampy wraz z białą oprawą wypływają z charakterystycznych cech stylu nowoczesnego, kuszącego swoją oryginalnością. Dwanaście kloszy pozwala na uzyskanie perfekcyjnego doświetlenia, zwłaszcza w okazałych wnętrzach salonu czy jadalni.
| Kolor lampy | biały |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | biały |
| Kolor kabla/łańcucha | chrom |
| Rodzaj gwintu | G4 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 5W |
| Ilość punktów światła | 12 |
| Typ żarówki | G4 oraz LED |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Szerokość lampy | 70 cm |
| Wysokość lampy | 68 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 70 cm do 150 cm |
| Seria produktu | MAGICA |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga produktu | 10 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 70 cm |
| Liczba punktów światła | 10 i więcej |