DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6030-3-RD (CHR)
Nowy produkt
| Kolor lampy | biały, chrom |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 15 cm |
| Wysokość lampy | 45 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 45 cm do 120 cm |
| Seria produktu | FREDICA |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, Kuchnia, Sypialnia, Jadalnia, Gabinet i biuro, Lokale, Przedpokój i korytarz |
| Waga produktu | 4 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal, Szkło |
| Średnica lampy | Do 45 cm |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Typ rodzaju gwintu | G45 |