DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1113 (GD+PR)
Nowy produkt
| Kolor lampy | złoty, przezroczysty |
| Kolor klosza/abażuru | złoty |
| Materiał lampy | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza/abażuru | tkanina |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 36 cm |
| Wysokość lampy | 60 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 26 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 50 cm do 150 cm |
| Seria produktu | VENEZIANA |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, Kuchnia, Jadalnia, Lokale |
| Waga produktu | 3 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |