DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6033-15 (FGD)
Nowy produkt
| Kolor lampy | biały, złoty |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | złoty |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 5W LED |
| Ilość punktów światła | 15 |
| Typ żarówki | G9 |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 10 cm |
| Szerokość lampy | 60 cm |
| Wysokość lampy | 25 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 35 cm do 120 cm |
| Seria produktu | MARSIADA |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Waga produktu | 7 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal, Szkło |
| Średnica lampy | 60 cm |
| Liczba punktów światła | 10 i więcej |