DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6843-1 (R.GD)
Nowy produkt
LAURIS to lampa wisząca o nietypowym jak na oświetlenie kształcie kropli, o oprawie w różowo-złotej barwie. Charakterystyczną cechą stylu nowoczesnego jest półprzezroczystość lampy oraz przejście kolorystyczne w górnej jej części. Dzięki otwartej dolnej części klosza potrafi oddać wiele światła, co sprawdzi się fantastycznie w salonie, jadalni i kuchni oraz wszelkich lokalach gastronomicznych.
| Kolor lampy | różowo-złoty |
| Kolor klosza/abażuru | różowo-złoty |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | różowo-złoty |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 16 cm |
| Wysokość lampy | 38 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 38 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 45 cm do 140 cm |
| Seria produktu | LAURIS |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga produktu | 3 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Szkło |
| Średnica lampy | 16 cm |
| Liczba punktów światła | 1 |