DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 6042-4 (BK+MD)
Nowy produkt
Industrializm i nowoczesność charakteryzujące lampę sufitową DRINO W4 są rezultatem zastosowania eleganckiej, czarnej oprawy wykonanej z prostych, metalowych elementów scalonych w centralnym punkcie czarną kulą. Przeciwwagą dla białego klosza są umieszczone na jednym końcu lampy trzy mosiężne klosze tuby. Innowacyjna konstrukcja pozwala udekorować i doświetlić przestrzeń salonu i jadalni.
| Kolor lampy | czarny, mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Rodzaj gwintu | GU10 oraz E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40, 10 |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 20 cm |
| Szerokość lampy | 85 cm |
| Wysokość lampy | 70 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | TAK |
| Seria produktu | DRINO |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Pomieszczenie | Kuchnia, Jadalnia |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Liczba punktów światła | 4 |