DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1123 (BK+YL)
Nowy produkt
| Kolor lampy | czarny, złoty |
| Kolor klosza/abażuru | czarny, złoty |
| Materiał lampy | metal, szkło, tkanina |
| Materiał klosza/abażuru | tkanina |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 36 cm |
| Wysokość lampy | 60 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 26 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 65 cm do 140 cm |
| Seria produktu | MURANEO |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Waga produktu | 3 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Szkło, Tkanina |
| Średnica lampy | 36 cm |
| Liczba punktów światła | 1 |