DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 7608-1 (WT)
Nowy produkt
| Kolor lampy | biały |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | biały |
| Kolor kabla/łańcucha | biały |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 35 cm |
| Wysokość lampy | 28 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 28 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 35 cm do 100 cm |
| Seria produktu | DORS |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Pomieszczenie | Salon, Kuchnia, Jadalnia, Lokale |
| Waga produktu | 2 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 35 cm |
| Liczba punktów światła | 1 |