DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDC 8040-7 (GD)
Nowy produkt
Prosta, nowoczesna linia lampy sufitowej DEVOLI W7 udekorowana została ekskluzywną złotą oprawą oraz ciekawymi, surowymi zdobieniami w postaci złotych kul umiejscowionych na końcach pojedynczych ramion. Wraz z siedmioma kloszami tworzą one interesującą bryłę, która pozwoli na dostarczenie światła w jadalni, kuchni oraz salonie.
| Kolor lampy | złoty |
| Kolor klosza/abażuru | przezroczysty |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | złoty |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 7 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 15 cm |
| Szerokość lampy | 70 cm |
| Wysokość lampy | 40 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 15 cm |
| Seria produktu | DEVOLI |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, Jadalnia |
| Waga produktu | 6 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Szkło |
| Średnica lampy | 70 cm |
| Liczba punktów światła | 6-9 |