DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 17078-5 (FGD)
Nowy produkt
| Kolor lampy | złoty |
| Kolor klosza/abażuru | złoty |
| Materiał lampy | metal, kryształ |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | złoty |
| Kolor kabla/łańcucha | złoty |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Szerokość lampy | 55 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 60 cm do 120 cm |
| Seria produktu | CESARO |
| Styl | NOWOCZESNY, GLAMOUR |
| Pomieszczenie | Salon, Jadalnia |
| Waga produktu | 7 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 55 cm |
| Liczba punktów światła | 5 |