DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 8020-4 (CHR+BK)
Nowy produkt
Monumentalna lampa wisząca BALTIMORE W4 w sprytny sposób zestawiona jest z jej prostymi liniami i chłodną czarno-chromowaną oprawą. Surowość kształtów i kolorystyki wypływa jednocześnie z założeń stylów, zgodnie z którymi powstał produkt, czyli nowoczesności przeplatanej nurtem glamour. Duża ilość światła, którą zapewniają cztery klosze pomoże w doświetleniu jadalni oraz klatki schodowej.
| Kolor lampy | chrom |
| Kolor klosza/abażuru | czarny |
| Materiał lampy | metal, kryształ, tkanina |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | chrom |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 14 cm |
| Szerokość lampy | 68 cm |
| Wysokość lampy | 75 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 12 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 75 cm do 115 cm |
| Seria produktu | BALTIMORE |
| Styl | NOWOCZESNY, GLAMOUR |
| Pomieszczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Waga produktu | 8 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 68 cm |
| Liczba punktów światła | 4 |