DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1235-6 (CHR)
Nowy produkt
| Kolor lampy | chrom |
| Kolor klosza/abażuru | przezroczysty, chrom |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Szerokość lampy | 40 cm |
| Wysokość lampy | 65 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 65 cm - do 110 cm |
| Seria produktu | BOSTON |
| Styl | Nowoczesny, Loft, Glamour, Art deco |
| Pomieszczenie | Salon, Jadalnia |
| Waga produktu | 9 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal, Szkło |
| Średnica lampy | 36 cm |
| Długość lampy | 65 cm |
| Liczba punktów światła | 6-9 |