DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1217-3 (WT+BK)
Nowy produkt
| Kolor lampy | czarny, biały |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | czarny |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 20 cm |
| Szerokość lampy | 60 cm |
| Wysokość lampy | 32 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 19 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | od 35 cm do 120 cm |
| Seria produktu | GATO |
| Styl | Nowoczesny, Loft |
| Pomieszczenie | Salon, Kuchnia |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Szkło |
| Średnica lampy | 20 cm |
| Liczba punktów światła | 3 |