DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1141-5 (BK+MD)
Nowy produkt
| Kolor lampy | czarny, mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | przezroczysty |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | czarny |
| Kolor kabla/łańcucha | CZARNY PRĘT |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 10 cm |
| Wysokość lampy | 45 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 15 cm |
| Seria produktu | MONTEREY |
| Styl | Industrialny, Loft |
| Pomieszczenie | Salon, Jadalnia |
| Waga produktu | 7 kg |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal |
| Średnica lampy | 60 cm |
| Długość lampy | 102 cm |
| Liczba punktów światła | 5 |