DARMOWA DOSTAWA od 500zł tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu |
LDP 1220-9 (CHR)
Nowy produkt
Lampa wisząca SANTINI to oryginalny i charakterystyczny projekt oświetlenia, którego chromowana oprawa została zestawiona z dziewięcioma mlecznobiałymi, szklanymi kloszami, natomiast styl loftowy uzupełniono o klasyczny wydźwięk pod postacią niektórych elementów konstrukcji. Lampa ta odnajdzie się w pokoju dziennym, jadalni oraz na okazałej klatce schodowej.
| Kolor lampy | chrom |
| Kolor klosza/abażuru | biały, przezroczysty |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | chrom |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Ilość punktów światła | 9 |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Średnica klosza/abażuru | 13 cm |
| Wysokość lampy | 68 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 15 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 70 cm do 140 cm |
| Seria produktu | SANTINI |
| Styl | Klasyczny, Industrialny, Loft |
| Pomieszczenie | Salon, Jadalnia |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał dominujący | Metal, Szkło |
| Średnica lampy | 76 cm |
| Liczba punktów światła | 6-9 |