DARMOWA DOSTAWA od 200zł przy płatności przelewem!
tel. +48 505577883 lub sklep@moduro.eu

Nasza firma powstała z pasji oraz fascynacji do sztuki i designu.

Na początku działalności w 2013r. nasz zakres prac obejmował również projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz publicznych, obecnie skupiamy się na doradzaniu w doborze odpowiednich mebli i dodatków a także oświetlenia z naszej szerokiej oferty.

Pomagamy dobierać odpowiednie materiały, kolorystykę oraz styl wyposażenia do wnętrz naszych klientów. 

Nasz sklep to coś więcej niż kolejny przeciętny sklep internetowy. Design to nasz konik, uwielbiamy sledzić najnowsze trendy, bierzemy udział w targach i wystawach. Szukamy inspiracji odwiedzając ciekawe miejsca nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdziecie głównie Polskie produkty. Wszystkie nasze meble tapicerowane są produkowane na miejscu na specjalnie zamówienie w wybranych przez Was materiałach.

Ponadto obrazy olejne, które posiadamy w naszej ofercie powstają również w polskiej pracowni i są tworzone przez absolwentów i absolwentki ASP.

Tworzymy również obrazy na zamówienie na podstawie przesłanych wzorów.

Sprzedajemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale zapewniamy naszym klientom pozytywne wrażenia z zakupów online. Zapomnij o zmaganiu się z robieniem wszystkiego naraz. Kupuj potrzebne towary każdego dnia  za pomocą kilku kliknięć lub kliknięć lub napisz do nas/ zadzowń. Przyjmujemy zamówienia złożone w róznych formach kontaktu. Pracujemy nad tym, aby Twoje życie było przyjemniejsze.

GWARANCJA:

- na wszystkie produkty udzielamy 2 lata gwarancji

KLIENCI:

- nasi klienci trafiają do nas często z polecenia

- klienci wracają do nas

- dostajemy wiele pozytywnych wiadomości oraz zdjeć od zadowolonych klientów, którymi dzielimy się na naszych profilach społecznościowych

DOSTAWA:

Dostarczamy nasze produkty do wszystkich regionów Polski, a także do Państw UE
Bez względu na to, gdzie mieszkasz, Twoje zamówienie zostanie wysłane na czas i dostarczone bezpośrednio do twoich drzwi lub w inne wskazane miejsce. Z paczkami obchodzimy się z najwyższą starannością, więc zamówione produkty zostaną Ci dostarczone bezpiecznie i solidnie, tak jak się spodziewasz.

JAKOŚĆ:
Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Od 2013 r. naszej działalności mamy stale poszerzające się grono zadowolonych klientów a także powracających.

ZAŁOŻYCIEL FIRMY:

Marta Najder